Vozlublennaya - форум о женской душе.

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Флудилка » Изучение английского


Изучение английского

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

кто изучает английский по скайпу, скажите как проходит урок, видите ли эффективность таких занятий? Мне на работе, для повышения по должности необходимо повысить свой уровень, можно сказать в краткие сроки, поэтому ищу какие-то экспресс курсы, программу или хорошего педагога, который сможет мне помочь

0

2

А какой у вас сейчас уровень и за какой промежуток времени вы планируете достичь желаемого результата? Есть какие-то сроки? Для вас однозначно будет лучше всего занятия с учителем, ведь так вам не нужно искать литературу, подбирать методику, а вам дают уже готовый структурированный материал

0

3

Если у вас уже есть хоть какие-то знания и опыт, то почему не отите изучать самостоятельно, в интернете есть много разных программ, методик, форумов, где люди делятся опытом и дают советы. А воспользоваться услугами репетитора вы всегда успеете

0

4

Есть много курсов встречала как раз для работы, деловой английский, на котором учатся вести диалоги, общаться с коллегами, проводить переговоры с использованием бизнес терминологии. Такие курсы вы можете найти в этом Кембриджиском центре, вы можете купить курс на очные занятия и если вы не из Киева, то можно заниматься дистанционно https://cambridge.ua/uk/

0

5

Важливо в наш час знати іноземнні мови і ці знання можуть допомогти знайти гідну роботу. Я дуже рада, що раніше вже підтягнула свій рівень і зараз може спробувати подати резюме в WOW 24-7 - ця компанія надає бізнесу послуги з підтримки клієнтів. Вони пропонують дуже цікаві і приємні умови, а знання мови є обов'язковою умовою.

0

6

Я тоже хочу подтянуть английский язык . Мне тоже пригодятся все эти рекомендации .

0

7

Можу вам порекомендувати ознайомитись зі статтею, як обрати курси англійської мови, на міжнародному порталі про бізнес, освіту та технології . Дуже інформативний портал, подивіться, думаю він вам допоможе підібрати правильну методичку/комплект посібників для навчання.

0

8

А ось цікаво чи є школи, де навчання проходить англійською мовою?

0

9

Клавдия написал(а):

А ось цікаво чи є школи, де навчання проходить англійською мовою?

Раджу вам школу приватну це Британська міжнародна школа в Україні (The British International School Ukraine чи BISU) . Син відвідує цю школу з дитинства, при школі працює дитячий садок. Зараз він уже в третьому класі, англійську знає чудово. Викладання у цій школі ведеться англійською та за бажанням українською.

0

10

Зараз багато шкіл перейшли на онлайн.
І репетитори також викладають через інтернет. І такий формат викладання зустрічається все частіше і частіше. І якщо раніше я б воліла б займатися в класі якоїсь школи, то зараз онлайн якось зручніше. Враховуючи, що навчання може бути і близько півроку і довше, то такі курси прив'язували б до певного міста, а ось з онлайн такої проблеми немає. Можна вчитися перебуваючи будь-де, в будь-якій частині країни та світу.
Записана на онлайн курси англійської мови в МЯВ. У них крласно.

0

11

Нещодавно з'явився вільний час і я вирішила зайнятися вивченням англійської мови, тому довелося пошукати хороші курси. Зараз я можу поділитися цією інформацією і підказати іншим класні  курси англійської мови онлайн , я там навчалася англійської мови. Індивідуальний (персональний) підхід до кожного. Атмосфера доброзичливості, сімейності. Хороший рівень підготовки викладача, який постійно відстежує всі зміни, новинки. Сучасний, просунутий рівень уроків. Усім рекомендую.

0


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Флудилка » Изучение английского


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz