Vozlublennaya - форум о женской душе.

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Волосся на тілі

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Дівчата, в мене надто багато волосся на тілі. І це я собі не придумала, так воно і є....Навіть трішки на грудях є. Соромлюсь цього капець як... Що робити? Якого спеціаліста мені у Львові шукати????

0

2

Жанна Алексеева написал(а):

Дівчата, в мене надто багато волосся на тілі. І це я собі не придумала, так воно і є....Навіть трішки на грудях є. Соромлюсь цього капець як... Що робити? Якого спеціаліста мені у Львові шукати????

В мене дружна робить. Можу в неї запитати

0

3

Жанна Алексеева написал(а):

Дівчата, в мене надто багато волосся на тілі. І це я собі не придумала, так воно і є....Навіть трішки на грудях є. Соромлюсь цього капець як... Що робити? Якого спеціаліста мені у Львові шукати????

Як же я вас чудово розумію! Я до років 20 взагалі не хотіла йти на пляж і там роздягатись у купальник, бо усі одразу бачили мою таку собі особливість.... І лише завдяки лазерній епіляції вдалось повністю розпрощатись із таким комплексом, що сидів в мені роками. Я так само у місті Львів мешкаю в мені дуже подобається як проводиться лазерна епіляція https://moveo.com.ua/lviv/ у салоні MOVEO . Знайти його зовсім неважко буде, по вулиці Пантелеймона Куліша він знаходиться.

0



Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz