Vozlublennaya - форум о женской душе.

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Флудилка » Ходунки після перелому


Ходунки після перелому

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

У мого батька був перелом ноги. Дуже складний, зі зміщення. Зараз батько, вважай, заново вчитися ходити. Хотіли йому купити звичайні милиці. Але, мабуть, такий номер не пройде. Батько, так би мовити, не худенький. Тому йому нелегко буде на милицях. Тому вирішили купити йому ходунки. Хто знає, де іх можна купити?

0

2

Ми знайоми колись шукали для свого дідуся ходунки. Взяли десь напрокат. Знайшли у газеті. Тому я вам навіть не можу сказати, де їх знайти. Запитайте у лікарні - може, вони щось гарне порадять.

0

3

Дуже дякую вам за відповідь. Але, кои ми виписувалися з лікарня, питали у медсестричок. Але ніхто нічого не знає. Треба десь у спеціалізованих магазинах, мабуть, шукати. Або у аптеках. А де ще?

0

4

Жорик написал(а):

У мого батька був перелом ноги. Дуже складний, зі зміщення. Зараз батько, вважай, заново вчитися ходити. Хотіли йому купити звичайні милиці. Але, мабуть, такий номер не пройде. Батько, так би мовити, не худенький. Тому йому нелегко буде на милицях. Тому вирішили купити йому ходунки. Хто знає, де іх можна купити?

Я теж вважаю, що вам краще бути купити не милиці, а ходунки  https://apteka-ds.com.ua/catalog/reabil … d/khodunky Ходунки, особливо на чотирьох ножках, більш стійкі. Батько з такими ходунками точно не впаде десь, особливо коли вас не буде вдома.
Ось такі ходунки, наприклад, коштують 948 гривень. Іх можна регулювати по висоті. Мають чотири ніжки. На ніжках є гумові наконечники - для того, щоб ніжки були не ковзкі та не дряпали вашу підлогу.
Є ще ходунки на колесах. Але вони дорожчі.

https://content.apteka-ds.com.ua/images/medium/000021545.jpg

0


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Флудилка » Ходунки після перелому


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz