Vozlublennaya - форум о женской душе.

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Важные события » Де можна придбати зарядну станцію Anker?


Де можна придбати зарядну станцію Anker?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго всім дня. Друзі, потрібна ваша допомога. Вирішив придбати собі зарядну станцію. Мій брат порекомендував мені брати виробника Anker. В інтернеті читав багато позитивних відгуків про них. Але де вони  є в наявності, знайти не можу. Може ви мені щось порадите?

0

2

Доброго дня. Я собі зарядну станцію придбав ще на початку минулого літа. Як відчував, що будуть перебої з електроенергією. Обрав саме Anker, так як у сого сусіда такого виробника і він каже, що кращої і бути не може. Можу підказати де купував.

0

3

Брат мені теж говорив, що зарядні станції цього виробника дуже надійні. Ось і я вирішив собі таку брати. А от знайти нормальний магази н не можу. Де я тільки не побував. То в наявності немає, а якщо і є, то ціни уосмічні. А ви собі де купували? І яку саме порадили б мені?

0

4

Якщо хочуте купити якісну і за достуаною ціною зарядну станцію Anker https://allo.ua/ua/zarjadnye-stancii/pr … tel-anker/ раджу вам звернутися до цього інтернет-магазину. Мій сусід мені його порадив. Великий ассортимет якісної техніки мене приємно вразив. Щодо вибору, можу вам порадити зарядну станцію моделі 757 PowerHouse 1229 Вт/ч. Вона дуже швидко заряджається від мережі 220 Вт всього за півтори години. Також її можна заряджати від сонячної панелі, автомобільного прикурювача. На сайті магазину є багато різних варінтів з різними потужностясми. Переходьте за посиланням магазину та обирайте. Ви не пошкодуєте.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/1/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/5/_/5_231675179911.jpg

0


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Важные события » Де можна придбати зарядну станцію Anker?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz