Vozlublennaya - форум о женской душе.

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Мой стиль » Подарунок чоловікові


Подарунок чоловікові

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Хочу щось класне подарувати чоловікові, бо він завжди до мене уважний, квіти дарує. Порадьте, що можна купити цікавого йому?

0

2

А яка сума грошей у вас є на подарунок? Не заради цікавості питаю. А тому. що для класного подарунку треба мати зараз і класну! суму)

0

3

Маевач написал(а):

А яка сума грошей у вас є на подарунок? Не заради цікавості питаю. А тому. що для класного подарунку треба мати зараз і класну! суму)

Розраховую на три -чотири тисячі гривень. Максимум пять. На жаль більше не можу собі дозволити. Думала про  відеореєстратор -в Фоксмарті дивилась на них. Та я в них нічогісінького не розумію.

0

4

Настенька написал(а):

Розраховую на три -чотири тисячі гривень. Максимум пять. На жаль більше не можу собі дозволити. Думала про  відеореєстратор -в Фоксмарті дивилась на них. Та я в них нічогісінького не розумію.

З приводу відеореєстратора-це гарний подарунок, тим більше на вашу сумму можна купити круту модель. А ще на 3-4 тис. можна подарувати екстремальне водіння чи тест-драйв суперкара Lamborghini. Думаю, що таке сподобається точно.

Отредактировано Норузи (2021-06-07 17:44:09)

0

5

Вам гарні поради дали. Але я ще про одне напишу. Чоловіки люблять коли їм дарують статусні якісні речі. Наприклад, це може бути ремінь зі шкіри крокодила чи пітона https://thaiskin.com.ua/ua/remni/ Вартість якраз на вашу суму і думаю, що ваш чоловік оцінить такий подарунок.

0


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Мой стиль » Подарунок чоловікові


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz