Vozlublennaya - форум о женской душе.

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Посиделочки » Дитячі луки


Дитячі луки

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Як ви одягаєте своїх дітей -стараєтесь щоб було модно, підбираєте все чи просто купуєте що потрібно і не переживаєте чи це поєднується?

0

2

Це можна робити коли ти сидиш вдома, маєш багато вільного часу для походів по ТЦ. Або коли у тебе одна дитина)А коли 2-3 то добре що так щось знаходиш якісного ходячи разом  з ними)

0

3

Так, мені дуже подобається коли все гарно поєднано. Але не люблю коли з маленьких діток роблять дорослих! Бачу інколи такі луки-виглядає смішно хоча хтось думає що це модно.

0

4

Настенька написал(а):

Це можна робити коли ти сидиш вдома, маєш багато вільного часу для походів по ТЦ. Або коли у тебе одна дитина)А коли 2-3 то добре що так щось знаходиш якісного ходячи разом  з ними)

Ото тому і питаю, бо з двома як ходжу за покупками, то часто нічого нормального не вдається купити. Вже береш хоча б щось, бо змучуються) Або треба в кафе вести , іграшки купувати , а це додаткові витрати.

0

5

А ви ще ходите по магазинам та ТЦ? Я вже майже ні. Все необхідне можна знайти в інтернеті . Ось зараз замовила одяг дітям в магазин дитячого одягу https://super-kids.com.ua/ Все модне та красиве. Можна підібрати бо часу в мене є вдосталь. Та й показати дитині можна і запитати її думку.

0


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Посиделочки » Дитячі луки


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz