Vozlublennaya - форум о женской душе.

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Посиделочки » Підкажіть хорошу аптеку


Підкажіть хорошу аптеку

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Вітання всім. Як би там не було, але коронавірус у нас ніхто не скасовував. Я ось теж думала, що затишшя зараз щодо вірусних інфекцій. Але десь все одно примудрилася підхопити ковід. Підкажіть хорошу аптеку, де можна було б купити щось від коронавірусу.

Отредактировано Милая (2022-03-15 14:17:37)

0

2

А що саме вам требе серед препаратів. У вас рецепт від лікаря на руках. Чи ви хочете самі щось вибрати. Купуйте противірусне. Антибіотиками при короні не варто захоплюватися.

0

3

Ні, до лікаря я не ходила. Можна самому щось підібрати у аптеці. Чи спитати фармацевта. Я також хочу подивитися щось із противірусних. Ну ще вітаміни якійсь гарні не заважили б.

0

4

Милая написал(а):

Вітання всім. Як би там не було, але коронавірус у нас ніхто не скасовував. Я ось теж думала, що затишшя зараз щодо вірусних інфекцій. Але десь все одно примудрилася підхопити ковід. Підкажіть хорошу аптеку, де можна було б купити щось від коронавірусу.

Я нас нещодавно теж вся сім'я на ковід перехворіла. Хтось легче переніс, хтось - важче. Але зараз все відносно нормально, якщо так можна сказати ).
Так ось хочу сказати, що лікувалися ми теж противірусними препаратами. Пили Амізон. Я теж проти того, щоб ковід лікувати антибіотиками. А ще пили звичайний вітамін С. Резервувати все це на сайті аптеки DS https://apteka-ds.com.ua/  Доречі, там дуже гарний асортимент, можете самі подивитися, якщо цікаво.

https://skr.sh/s/170122/NS1rXkLY.jpg

0

5

Коронавірусом я уже перехворіла, тому жодних проблем у мене з ним зараз немає. Але іноді бувають проблеми зі здоров'ям, ось наприклад нещодавно я шукала де на вестінорм ціна нормальна. І знайшла хороший інтернет-сайт, на якому є багато різноманітної інформації про всі лікарські препарат (інструкції, деталі з використання і так далі). Окрім цього там можно знайти де дешеві ціни на препарати

0


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Посиделочки » Підкажіть хорошу аптеку


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz