Vozlublennaya - форум о женской душе.

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Я тут прочитала.. » 10 міфів про недоліки металочерепиці


10 міфів про недоліки металочерепиці

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Весна – початок не лише польових, а й будівельних робіт. Скрізь: на дачних ділянках, у приватних будинках та у котеджних селищах, закипають будівельні та ремонтні роботи. У тому числі розпочинаються і покрівельні роботи. Але перш ніж приступити до таких робіт, необхідно визначитися з вибором матеріалу для покрівлі. Одним з найкращих матеріалів для даху є металочерепиця. Матеріал цей порівняно новий, і є кілька міфів про недоліки цього чудового матеріалу. Ознайомимось із деякими з них.

Міф 1. Металочерепиця – надто дорога.

Гарантійний термін експлуатації якісної металочерепиці – щонайменше десять років. А служити вам вона може п'ятдесят років. При цьому вона не вигоряє, не втрачає свого первісного вигляду і не потребує додаткового фарбування.

0

2

Міф 2. Великий витрата матеріалу за рахунок обрізків.

Відходи, звичайно, неминучі, але якщо ви не просто купуєте матеріал на ринку пачками, а замовляєте покрівлю у перевіреного постачальника, то, згідно з вашим проектом, весь матеріал буде розкритий та укомплектований оптимальним чином. Кількість обрізків у цьому випадку буде мінімальною.

0

3

Міф 3. Металочерепиця шумить під час дощу.

Якщо покрівлю неправильно змонтувати, то вона, справді, під дощем або градом неабияк гуркотить. Проблема в нещільному приляганні листів один до одного або до решетування. Якщо монтаж покрівлі зроблений правильно, болтів-саморізів, на які кріпляться листи, достатньо, і вони добре затягнуті, то й шуму не буде. Крім того, над житловими приміщеннями обов'язково прокладають теплоізоляцію, яка чудово слугує і звукоізоляцією, захищаючи квартиру від зовнішніх шумів.

0

4

Міф 4. Кажуть, що полімерне покриття недовговічне та швидко злазить.

Якщо при виробництві сталевих листів з полімерним покриттям не відбулося порушення технології, то металочерепиця може бути десятиліття. Головне, при покупці матеріалу, не гнатися за дешевизною, а вибирати перевіреного постачальника та виробника.

0

5

Міф 5. Дах із металочерепиці притягує блискавки.

Листи металочерепиці покриваються ізолюючим полімерним покриттям, тому в цьому відношенні вони нічим не відрізняються від шиферу. А взагалі, будь-який дах повинен мати блискавкозахист. Для цього на найвищій точці встановлюється стрижневий блискавкоприймач, або громовідвід, який має заземлення.

0

6

Міф 6. Дахи з металочерепицею погано гармонують із дерев'яними будинками.

Якщо вдало підібрати колір, що поєднується з деревом, то такий дах тільки прикрасить дерев'яний будинок. Так дуже добре виглядають з деревом бордові, світло-зелені та коричневі відтінки металочерепиці.

0

7

Міф 7. З металочерепиці сніг сходить лавиною, бо вона слизька.

Сніг сходить з дахів із будь-яким покриттям, не тільки металочерепицею. Причому чим менш слизький дах, тим більше може накопичитися снігу. Для захисту від зсувів слід встановлювати трубчасті снігозатримувачі. Вони розрізають сніговий масив, роблячи його схід менш небезпечним для людей. Встановлюють такі конструкції по периметру даху та над мансардними вікнами.

0

8

Міф 8. Вода проникає між листами під покрівлю.

При правильному укладанні, листи металочерепиці укладаються внахлест, оскільки вони мають чіткий видавлений малюнок, то щільно накладаються один на одного, виключаючи протікання. А щоб вода не потрапляла через отвори кріплення, застосовуються спеціальні болти з гідроізоляційною прокладкою. Крім того, під покрівельним покриттям прокладаються шари гідроізоляції. Таким чином, покрівля, виконана з металочерепиці, не боїться протікання.

0

9

Міф 9. Якщо подряпати покриття, то металочерепиця швидко іржавіє.

Сталь, для виробництва металочерепиці, покривають ґрунтовкою, антикорозійним та цинковим покриттям, а лише потім наносять полімерне покриття. Завдяки своїм складникам, полімерне покриття дуже міцне. Так що поверхневі подряпини не ушкоджують покриття. Але листи металочерепиці не можна різати болгаркою. Захисний шар руйнується на місці розрізу, і іскри, що розлітаються, можуть пошкодити всю поверхню листа. Для нарізки листів металочерепиці використовують ножиці або дриль зі спеціальною насадкою. Після нарізки обрізні кромки необхідно фарбувати, так само, як і подряпини.

0

10

Міф 10. Складний монтаж металочерепиці.

Металочерепиця укладається великими листами, що щільно підганяються один до одного. При правильному монтажі це не займає багато часу, як у випадку з набірною черепицею або з матеріалами на бітумній основі, які при високій температурі починають «плисти» на сонці.

Отже, ми розвінчали деякі міфи про недоліки металочерепиці. Можна сміливо розпочинати покрівельні роботи. А в перевагах цього довговічного матеріалу ви можете переконатись самі.

Отредактировано ShirleyLewis (2022-10-31 19:16:25)

0


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » Я тут прочитала.. » 10 міфів про недоліки металочерепиці


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz