Vozlublennaya - форум о женской душе.

Объявление


Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » У Шеф-Повара » Які частування приготувати для дітей 12 річного віку на свято


Які частування приготувати для дітей 12 річного віку на свято

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

У мого сина скоро день народження, вирішили що в цьому році він запросить своїх друзів додому. Скажіть як організувати таке свято вдома, які частування приготувати для дітей 12 річного віку.

0

2

Вам окрім частувань потрібно придумати як розважати гостей, придумати якісь ігри, конкурси або запросити для цих цілей професійного ведучого. А з частувань можете просто приготувати або замовити різні види піци, салатів тощо

0

3

А я вважаю, що і вдома можна здорово відзначити будь-яке свято, головне правильно все організувати. Якщо говорити про розваги, то можна з дітьми пограти в настільний ігри, в гру "крокодил", "Вгадай хто я" це дуже цікаві і веселі ігри. Якщо говорити про їжу для дітей, то найкраще підготувати якийсь Фаст-фуд, діти це люблять. Можна гамбургери, картопля фрі, піцу і суші, дивлячись хто що любить. Замовити великий суші сет можна в цьому онлайн ресторані ROCO Sushi

Отредактировано Элана (2022-12-12 00:53:26)

0

4

А что сын любит и его друзья ? У меня ребенок очень любит салат из крабовых палочек и я совсем недавно нашла очень крутой рецептик этого салатика https://torchyn.ua/recipes/single-photo … h-palichok . Можете посмотреть там различные рецепты, там их много и очень клевых .

0

5

А торт заказали ? Где и какой ?

0

6

Я всі торти вже протягом багатьох років замовляю виключно у https://vatsak.com.ua/cakes/ . Приголомшлива кондитерська, я впевнена на всі 100% як продукти, які вони використовують, а для дитячого святкового столу - це найголовніше. Замовте у них тортик, не пошкодуєте.

0


Вы здесь » Vozlublennaya - форум о женской душе. » У Шеф-Повара » Які частування приготувати для дітей 12 річного віку на свято


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz